Het team van Logopedie Ploumen

Logopedie Ploumen is op 1 november 1992 opgericht door Helga Ploumen.

De praktijk is gevestigd aan de Zuringstraat 4 te Arnhem, dit is de hoofdlocatie (Malburgen Oost). Op 1 april 2008 is er een dependance gevestigd in het multifunctionele centrum de Spil aan de Lupinestraat 4 te Arnhem (Malburgen West). Daarnaast is er een dependance op de sbo school de Piramide aan de Groningersingel 1185 (Vredenburg). Per 15 juni 2016 is de dependance in de Laar aan de Brabantweg 109 erbij gekomen.       Vanaf 1 januari 2018 is de locatie Elderveld toegevoegd aan Logopedie Ploumen.

DSC06676.JPG

helgaploumen-team.png

Helga Ploumen

Praktijkeigenaar, Logopedist, Kwaliteitskringbegeleider

Hoofdlocatie Zuringstraat, locatie de Laar en locatie Elderveld

Email: hploumen@logopedieploumen.nl

 

Cursussen en nascholing:

  • Articulatie
  • Taal
  • OMFT
  • Hyperventilatie
  • Stem problemen bij kinderen
  • Afasie en Dysarthrie
  • Hanen gecertificeerd
  • COPD
  • Auditieve verwerking

maeike.png   

Maeike Buma

Logopedist, lid Kwaliteitskring

Hoofdlocatie Zuringstraat

Email: mbuma@logopedieploumen.nl

Cursussen en nascholing:

  • Articulatie
  • Taal
  • Stotteren

sannes.png 

Sanne Straalman

Logopedist,lid Kwaliteitskring

Locatie Piramide

Email: sstraalman@logopedieploumen.nl

Tel: 06 82164334

Cursussen en nascholing:

  • Articulatie
  • Taal
  • Leesproblemen

 

maria.png 

Maria Stadthaus

Logopedist, lid Kwaliteitskring

Hoofdlocatie Zuringstraat

Email: mstadthaus@logopedieploumen.nl

 

Cursussen en nascholing:

  • Articulatie
  • Taal
  • Leesproblemen
  • OMFT

karin-team.png 

 

Karin van Dijk

Logopedist, lid Kwaliteitskring

Hoofdlocatie Zuringstraat

Email: kvandijk@logopedieploumen.nl

 

 

 

Cursussen en nascholing:

  • Articulatie
  • Taal
  • Stem

merlinpasfoto.jpg

Merlin Rupert

Logopedist, lid Kwaliteitskring

Locatie de Spil en Locatie  de Piramide

Email: mrupert@logopedieploumen.nl

 Tel: 06 82806339

Cursussen en nascholing:

  • Articulatie
  • Taal

 

 


 Annemariepasfoto.jpg 

Annemarie Visscher

Logopedist, lid Kwaliteitskring

Hoofdlocatie Zuringstraat en locatie de Laar

 Email: avisscher@logopedieploumen.nl

Cursussen en nascholing:

  • Articulatie
  • Taal
  • OMFT